Середа, 09 Вер. 2015

Зміни у керівництві компанії Bayer CropScience Vegetable Seeds

· Вісенте Наварро (Vicente Navarro) змінює на посаді Керуючого директора з маркетингу та продажу Ко Ремійнсе (Ko Remijnse) Managing Director Marketing & Sales.
· Франк Клаесенс (Frank Claessens) призначений на посаду Керуючого директора з виробничої діяльності (Managing Director Operations).
Нунем, Нідерланди.
Bayer CropScience Vegetable Seeds Management Board: Vicente Navarro (Marketing & Sales), Thilo Nagel (Business, Planning & Administration), Joachim Schneider (Head of Vegetable Seeds), Frank Claessens (Operations) , Johan Peleman (Research & Development).
Компанія Bayer CropScience Vegetable Seeds повідомила про зміни у своєму керівництві. 31 липня 2015 року Ко Ремійнсе, що обіймав у компанії посаду Керуючого директора з маркетингу та продажу (Managing Director Marketing & Sales), вийшов на пенсію після більш ніж 40 років плідної роботи. Починаючи з 1 серпня 2015 року його обов'язки виконує Вісенте Наварро, у минулому Керуючий директор з виробничої діяльності та стратегії (Managing Director Operations & Strategy).

Ко Ремійнсе розпочав свою кар'єру у Нунемс – підрозділі Bayer CropScience, що займається насінням овочевих культур – прийшовши у 1973 році на посаду Менеджера по роботі з міжнародними клієнтами (International Account Manager). Пропрацювавши на кількох посадах у сфері керування продажами, у 1998 році він був підвищений до посади Керуючого директора з маркетингу та продажу (Managing Director Marketing & Sales). Окрім того, він виконував обов'язки директора компанії Нунемс (Nunhems Netherlands BV). На додаток, Ко Ремійнсе входив до складу Ради Європейської асоціації виробників та дистриб'юторів насіння (European Seed Association, ESA) і з 2005 до 2015 року був головою відділення цієї організації, що займається овочевими та декоративними культурами.

«Впродовж останніх 4 десятиріч Ко Ремійнсе чинив значний вплив на наш бізнес та чимало зробив для загального успіху нашої компанії. Ми дякуємо йому за цілеспрямованість, енергію та компетентність, – каже Йоахим Шнайдер (Joachim Schneider), голова підрозділу насіння овочевих культур (Vegetable Seeds) у компанії Bayer CropScience. Водночас ми раді тому, що обов'язки з керування нашою всесвітньою діяльністю у сфері маркетингу та продажів перейшли до Вісента Наварро. Вісенте вже тривалий час бере активну участь у розробці та застосуванні наших стратегічних планів, і ми очікуємо, що на новій посаді він буде не менш успішним лідером ».

Вісенте Наварро Кортес розпочав свою кар'єру в компанії у 1985 році на посаді Менеджера по продукту (Product Manager), пізніше він керував діяльністю компанії в Іспанії. Перед тим, як у 2005 році обійняти посаду Директора з глобального маркетингу (Global Head of Marketing), Вісенте попрацював на декількох керівних посадах у сфері маркетингу та продажів. У 2011 році він увійшов до вищого керівництва підрозділу з насіння овочевих культур (Vegetable Seeds) в якості Керуючого директора зі стратегії та персоналу (Managing Director Strategy & Staff), а у 2013 році став Керуючим директором з виробничої діяльності та стратегії (Managing Director Operations & Strategy). З 2013 року Вісенте Наварро також є головою підрозділу овочевих та декоративних культур у Міжнародній федерації насіння (International Seed Federation, ISF).

Франк Клаесенс змінить Вісенте Наварро на посаді Керуючого директора з виробничої діяльності (Managing Director Operations). Франк розпочав свою кар'єру в підрозділі насіння овочевих культур (Vegetable Seeds) у 1989 році на посаді аналітика-дослідника технології насіння (Research Analyst in Seed Technology), після чого працював на різноманітних керівних позиціях у підрозділах контролю якості та обробки насіння, які входять до складу підрозділу з виробничої діяльності (Operations). У 2011 році він був призначений на посаду Директора по глобальному ланцюгу поставок (Global Head of Supply Chain).
Йоахим Шнайдер, голова підрозділу насіння овочевих культур (Vegetable Seeds) у компанії Bayer CropScience: «Ми ведемо діяльність у більш ніж 40 країнах світу та експортуємо продукцію у понад 110 країн, а наш широкий асортимент продукції нараховує 1200 сортів, тому підрозділ виробничої діяльності (Operations) відіграє ключову роль у нашій міжнародній системі постачання насіння. Ми високо цінуємо досвід та лідерські якості Франка Клаесенса».


Про Bayer CropScience
Bayer AG є підприємством світового масштабу зі спеціалізацією в області охорони здоров'я та сільського господарства. Підгрупа Bayer CropScience відповідає за аграрний бізнес, має річний обсяг продажів 9,494 млрд євро (2014 р.) і є однією з провідних у світі інноваційних компаній, які працюють у галузі насіння, засобів захисту рослин та ефективних методів боротьби зі шкідниками. Компанія пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні рішення для захисту рослин, засновані на хімічних і біологічних способах впливу, а також послуги для сучасного сталого сільського господарства. Bayer CropScience має широкий спектр продуктів і послуг для боротьби зі шкідниками дому і саду, а також у лісовому господарстві. Bayer CropScience представлена в більш ніж 120 країнах. У компанії працюють 23 100 працівників. Додаткова інформація: www.press.bayercropscience.com.

Прогностичні заяви
Даний веб - сайт може містити прогностичні заяви, засновані на поточних припущеннях і прогнозах, зроблених керівництвом компанії Байєр Груп та її підрозділів.
Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до суттєвих розбіжностей між актуальними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або роботою компанії та наданими тут оцінками. Ці чинники включають в себе й ті, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Байєр, які можна знайти на сайті компанії Байєр за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе відповідальності за відновлення прогностичних заяв чи приведення їх у відповідність з майбутніми подіями або обставинами.
Сайти країн

Сайти країн

Пошук